LocalGov Events (3.2.4) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Image
fa: تصویر

en: Event
fa: رویداد

en: Location
fa: مکان

en: Price
fa: قیمت

en: Events
fa: رویدادها

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Today
fa: امروز

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Next month
fa: ماه بعد
