LocalGov Events (3.2.4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Today
hy: Այսօր

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Action type
hy: Գործողության տեսակը
