LocalGov Events (3.2.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Location
km: ទីតាំង

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Action type
km: ប្រភេទ​សកម្មភាព

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
