LocalGov Events (3.2.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Categories
gl: Categorías

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Event
gl: Evento

en: Page
gl: Páxina

en: Location
gl: Localización

en: Price
gl: Prezo

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Provider
gl: Proveedor

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Today
gl: Hoxe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Action type
gl: Tipo de acción

en: Dates
gl: Datas

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Next month
gl: Mes seguinte
