LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: File name
az: Fayl adı

en: Role
az: Rollar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Route
az: Marşrut
