LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Always
be: Заўжды

en: Roles
be: Ролі

en: File name
be: Імя файла

en: Normal
be: Нармальны

en: Start
be: Пачатак

en: Role
be: Роля

en: Route
be: Маршрут

en: Wide
be: Шырокі

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Narrow
be: Вузкі
