LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
