LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Always
eu: Beti

en: Roles
eu: Zereginak

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Example
eu: Adibide

en: Role
eu: Rol

en: Complete
eu: Eginda

en: Available
eu: Gaituta

en: Route
eu: Bidea

en: Webform settings
eu: Webform ezarpenak

en: Wide
eu: Zabal

en: Narrow
eu: Estu
