LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Roles
he: תפקידים

en: File name
he: שם קובץ

en: Normal
he: נורמלי

en: Start
he: התחלה

en: Role
he: תפקיד

en: Requirements
he: דרישות

en: Complete
he: השלמה

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: Route
he: נתיב

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Webform settings
he: הגדרות Webform

en: Wide
he: רחב

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Column header format
he: פורמט כותרת עמודה

en: Narrow
he: צר

en: Use CDN
he: שימוש בCDN
