LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: More
hi: अधिक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: View
hi: देखें

en: Roles
hi: भूमिका

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Normal
hi: सामान्य

en: Example
hi: उदाहरण

en: Start
hi: शुरू

en: Role
hi: भूमिका

en: Route
hi: मार्ग

en: Wide
hi: चौड़ा

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग

en: Narrow
hi: संकीर्ण

en: {Empty}
hi: {खाली}
