LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to id translation catalogue (29 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: More
id: Selengkapnya

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Preview
id: Pratinjau

en: View
id: Lihat

en: Always
id: Selalu

en: Roles
id: Peran

en: File name
id: Nama berkas

en: Example
id: Contoh

en: Start
id: Mulai

en: Role
id: Peran

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Complete
id: Selesai

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: Available
id: Ketersediaan

en: Route
id: Rute

en: Test settings
id: Pengaturan tes

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Address 1
id: Alamat 1

en: Webform settings
id: Pengaturan Webform

en: Wide
id: Lebar

en: Third party settings
id: Pengaturan komponen pihak ketiga

en: Signature format
id: Format tanda tangan

en: Narrow
id: Sempit
