LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Roles
jv: Parāgā

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Example
jv: Contoné

en: Role
jv: Parāgā
