LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Roles
kk: Рөлдер
