LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Save Draft
kn: ಡ್ರಾಫ್ಟ್‍ ಆಗಿ ಉಳಿಸು(_D)
