LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Available
ku: هەیە
