LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Always
pl: Zawsze

en: Roles
pl: Role

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Normal
pl: Zwykły

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Example
pl: Przykład

en: Start
pl: Początek

en: Role
pl: Rola

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Complete
pl: Zakończone

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: Hide all
pl: Ukryj wszystko

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Activate?
pl: Włączyć?

en: Route
pl: Trasa

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Disable help
pl: Wyłącz pomoc

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres

en: Webform settings
pl: Ustawienia formularza

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Wide
pl: Szeroki

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Town/City
pl: Miasto

en: Signature format
pl: Format podpisu

en: Wrapper CSS classes
pl: Klasy CSS elementu otaczającego

en: Column header format
pl: Format nagłówka kolumny

en: Narrow
pl: Wąskie
