LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: More
sr: Више

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Route
sr: Рута

en: Wide
sr: Широко

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Narrow
sr: Уско
