LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: More
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
