LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: More
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Route
ta: வழி

en: Wide
ta: அகலமான

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்

en: Narrow
ta: குறுகிய
