LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Roles
af: Rolle

en: Normal
af: Normaal

en: Role
af: Rol
