LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Route
am: ፈለግ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
