LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Roles
ar: الأدوار

en: File name
ar: اسم الملف

en: Normal
ar: طبيعي

en: Start
ar: البداية

en: Role
ar: دور

en: Complete
ar: تام

en: Available
ar: متوفّر

en: Route
ar: الطريق

en: Webform settings
ar: إعدادات Webform

en: Wide
ar: واسع

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
