LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Role
ast: Rol
