LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: More
bn: আরও

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: File name
bn: ফাইল নাম
