LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ
