LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Start
cy: Dechrau

en: Role
cy: Swyddogaeth
