LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Always
el: Πάντα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Normal
el: Κανονικό

en: Start
el: Αρχή

en: Role
el: Ρόλος

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Route
el: Διαδρομή

en: Wide
el: Πλατύ

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Signature format
el: Μορφή υπογραφής

en: Narrow
el: Στενό
