LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Kuva

en: Always
et: Alati

en: Roles
et: Rollid

en: File name
et: Faili nimi

en: Normal
et: Tavaline

en: Start
et: Algus

en: Role
et: Roll

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Available
et: Saadaval

en: Route
et: Suund

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Wide
et: Lai

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Town/City
et: Asula/Linn

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: Narrow
et: Kitsas

en: Default preview page title
et: Vaikimisi eelvaate pealkiri
