LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Default status
fa: وضعیت پیش‌فرض

en: Always
fa: همیشه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: File name
fa: نام فایل

en: Normal
fa: عادی

en: Start
fa: شروع

en: Role
fa: نقش

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Complete
fa: کامل

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Available
fa: در دسترس

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Route
fa: مسیر

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱

en: Webform settings
fa: تنظیمات وب فرم

en: Wide
fa: پهن

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: Narrow
fa: باریک
