LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: More
fil: marami pa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Roles
fil: Mga papel

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
