LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Complete
ga: Déanta

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1

en: Town/City
ga: Baile/Cathair
