LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Roles
hr: Uloge

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Normal
hr: Normalno

en: Start
hr: Početak

en: Role
hr: Uloga

en: Narrow
hr: Usko
