LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to hu translation catalogue (88 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Default status
hu: Alapértelmezés szerinti állapot

en: Always
hu: Mindig

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: File name
hu: Fájlnév

en: Normal
hu: Általános

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Start
hu: Kezdete

en: Role
hu: Szerepkör

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Complete
hu: Kész

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Route
hu: Útvonal

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: Save Draft
hu: Piszkozat mentése

en: Allowed tags
hu: Engedélyezett jelölők

en: User interface settings
hu: A felhasználói felület beállításai

en: Disable help
hu: Súgó tiltása

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Webform settings
hu: Űrlapok beállításai

en: Video display
hu: Videó megjelenítése

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
hu: A beküldés mentése megtörtént. Későbbi látogatás során a jelenlegi értékeket fogja megjeleníteni.

en: Wide
hu: Széles

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Handler settings
hu: Kezelő beállítások

en: Town/City
hu: Város

en: Signature format
hu: Aláírás formátuma

en: Wrapper CSS classes
hu: Befoglaló CSS-osztályok

en: Column header format
hu: Oszlop fejléc formátum

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
hu: Egy részlegesen kitöltött űrlap már létezik. Most teljessé tehető a hiányzó adatok megadásával.

en: Default from name
hu: Alapértelmezett feladó név

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Form default settings
hu: Űrlap alapértelmezés szerinti beállításai

en: Back to form
hu: Vissza az űrlaphoz

en: Delimiter text format
hu: Elválasztó szövegformátuma

en: No more submissions are permitted.
hu: Többszöri beküldés nem engedélyezett.

en: Export default settings
hu: Export alapértelmezett beállításai

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
hu: Ez az űrlap névtelen, ezért a beküldéséhez először <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">ki kell jelentkezni</a>.

en: Disable HTML editor
hu: HTML szerkesztő letiltása

en: Element CSS classes
hu: Elem CSS osztályok

en: File upload default settings
hu: Fájlfeltöltés alapértelmezett beállításai

en: Button CSS classes
hu: Gomb CSS osztályok

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
hu: Ezt az űrlapot nem lehet megjeleníteni. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot a webhely adminisztrátorával.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
hu: Beküldés ideje: [webform_submission:created]
    Beküldő felhasználó: [webform_submission:user]
    
    A beküldött értékek a következők:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
hu: <p>Beküldés ideje: [webform_submission:created]</p>
    <p>Beküldő felhasználó: [webform_submission:user]</p>
    <p>A beküldött értékek a következők:</p>
    [webform_submission:values]

en: Form CSS classes
hu: Űrlap CSS osztályok

en: Default from email
hu: Alapértelmezett feladó email cím

en: This form has not yet been opened to submissions.
hu: Jelen űrlap még nincs megnyitva beküldések fogadására.

en: Preview CSS classes
hu: Előnézet CSS osztályok

en: Default to email
hu: Alapértelmezett címzett email cím

en: Please login to access the uploaded file.
hu: Be kell jelentkezni a feltöltött fájl eléréséhez.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
hu: [webform_submission:submitted-to] űrlap #[webform_submission:serial] beküldése

en: Empty element message/placeholder
hu: Üres elem üzenet/helykitöltő

en: HTML editor settings
hu: HTML szerkesztő beállításai

en: {Empty}
hu: {Üres}

en: Default more title
hu: Alapértelmezett tovább cím

en: Default section title tag
hu: Alapértelmezett szekciócím jelölő

en: Horizontal rule CSS classes
hu: Vízszintes vonal CSS osztályok

en: Please login to access this submission.
hu: Be kell jelentkezni ennek a beküldésnek az eléréséhez.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
hu: Nem lehet feldolgozni ezt a beküldést. Javasolt felvenni a kapcsolatot a webhely adminisztrátorával.

en: Please login to access this form.
hu: Be kell jelentkezni az űrlap eléréséhez.

en: Indicates required field
hu: Kötelezően kitöltendő mezőt jelöl

en: This submission has been locked.
hu: Ez a beküldés zárolva lett.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
hu: Ez a beküldés automatikusan ki lett töltve a felhasználó előző beküldése alapján.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
hu: Jelen felhasználó korábban már beküldte ezt az űrlapot. <a href="#">Megtekintés</a>

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
hu: Jelen felhasználó korábban már beküldte ezt az űrlapot. <a href="#">Megtekintés</a>

en: Element text format
hu: Elem szövegformátuma

en: Mail text format
hu: Levél szövegformátuma

en: Default Algolia application id
hu: Alapértelmezett Algolia alkalmazásazonosító

en: Default Algolia API key
hu: Alapértelmezett Algolia API kulcs

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
hu: Jelen felhasználónak már létezik egy piszkozatként mentett beküldése ehhez az űrlaphoz. <a href="#">Várakozó piszkozat betöltése</a>

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
hu: Jelen felhasználónak már léteznek piszkozatként mentett beküldései ehhez az űrlaphoz. <a href="#">Várakozó piszkozatok megtekintése</a>

en: Element key pattern
hu: Elem kulcs minta

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
hu: Űrlapbeküldés innen: [webform_submission:source-title]
