LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: Default status
is: Sjálfgefin staða

en: Always
is: Alltaf

en: Roles
is: Hlutverk

en: File name
is: Skráarnafn

en: Start
is: Hefst

en: Role
is: Hlutverk

en: Complete
is: Lokið
