LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Roles
km: តួនាទី​

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Role
km: តួនាទី
