LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
