LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Roles
mn: Үүргүүд
