LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Normal
mr: साधारण

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Route
mr: मार्ग

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
