LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: More
ms: Lagi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Reset
ms: Set semula

en: Preview
ms: Pratonton

en: View
ms: Pandangan

en: Roles
ms: Peranan

en: File name
ms: Nama fail

en: Role
ms: Peranan
