LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Roles
ne: भूमिका

en: Normal
ne: साधारण

en: Route
ne: मार्ग

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
