LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: View
se: Čájet

en: Complete
se: Gárvvis
