LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Always
sv: Alltid

en: Roles
sv: Roller

en: File name
sv: Filnamn

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Start
sv: Från

en: Role
sv: Roll

en: Requirements
sv: Krav

en: Complete
sv: Slutförd

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Route
sv: Rutt

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Save Draft
sv: Spara utkast

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
sv: Formulär sparat. Du kan återvända till detta formulär senare och fortsätta inmatningen.

en: Wide
sv: Bred

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Town/City
sv: Stad/Ort

en: Signature format
sv: Format på signatur

en: Wrapper CSS classes
sv: CSS-klasser för omslutare

en: Column header format
sv: Format på kolumnrubriker

en: Narrow
sv: Smal

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
sv: Du har redan skickat in detta formulär. <a href="#">Se ditt tidigare inlägg</a>.
