LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Role
te: పాత్ర

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
