LocalGov Forms (1.1.0-beta11) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: More
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Roles
ur: رولز

en: Normal
ur: عمومی

en: Route
ur: روٹ

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
