LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Year
bg: Година

en: Roles
bg: Роли

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Role
bg: Роля

en: Unavailable
bg: Недостъпно
