LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Year
bs: Godina

en: Roles
bs: Uloge

en: Normal
bs: Normalno

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Role
bs: Uloga
