LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: More
cs: Více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Year
cs: Rok

en: Always
cs: Vždy

en: Roles
cs: Role

en: File name
cs: Název souboru

en: Normal
cs: Normální

en: Month
cs: Měsíc

en: Example
cs: Příklad

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Complete
cs: Dokončit

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Available
cs: K dispozici

en: Route
cs: Cesta

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: Wide
cs: Široký

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Signature format
cs: Formát podpisu

en: Narrow
cs: Úzký

en: Dialog title
cs: Nadpis dialogového okna
