LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: More
eo: Pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: Year
eo: Jaro

en: Roles
eo: Roloj

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Route
eo: Vojo

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
