LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Role
gu: હોદો

en: Route
gu: માર્ગ
