LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: More
hy: Ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Year
hy: Տարի

en: Roles
hy: Դերեր

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Role
hy: Դեր

en: Wide
hy: Լայն

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Narrow
hy: Նեղ
